Wieszak do przechowywania map i plansz – naścienny

Wysyłka w: 5 dni roboczych
Cena: 299,00 zł 299.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Kod produktu: LEW-PHU228

Opis

Wieszak do przechowywania map i plansz – naścienny

 

Najbardziej pojemny na rynku pomocy dydaktycznych wielofunkcyjny wieszak naścienny do przechowywania, a jednocześnie prezentacji wielkoformatowych map i plansz dydaktycznych. Od teraz mapy i plansze przechowujesz tak, iż z daleka widzisz ich tytuły. Wieszak, na którym zmagazynujesz nawet do 56 map – możesz potraktować, jako moduł podstawowy i zakupić kolejny, po to aby rozbudowywać swój magazyn wg uznania komponując finalną ? ekspozycję. Jak się przekonasz docelowo powiesisz na nim nie tylko mapy, ale przechowasz/powiesisz wskaźniki do map czy inne drobiazgi z zawieszkami, dzięki dołączonym do kompletu zawieszkom w kształcie litery S.

 

Na module podstawowym zmagazynujesz jednocześnie ok. 40-56 map i plansz wielkoformatowych w zależności od sposobu ich zwinięcia i oprawy /wałki drewniane czy rurki PCV. Oszczędność miejsca i pieniędzy, albowiem jest to chyba najtańsze na rynku rozwiązanie, licząc koszt wieszaka w stosunku do liczby przechowywanych map i zajmowanej powierzchni. Uwaga! Cięższe mapy oprawione w wałki drewniane kładź przy kratownicy – w głębi wspornika – natomiast mapy lżejsze oprawione w rurki PCV można magazynować na końcach wsporników.

 

 

Mapy i plansze można układać chronologicznie w sposób czytelny dla obsługi magazynu. Tytuły zmagazynowanych map i plansz widoczne są z daleka. W najgorszym razie odnalezienie poszukiwanego tytułu ogranicza się do jednego – dwóch poziomów. Na kratownicy możesz wszak powiesić także osobne zawieszki informacyjne: Mapy Świata, Mapy Europy, Mapy Polski, Mapy regionów itd.

 

Nasz wieszak moduł charakteryzuje relatywnie niska cena przechowywania jednej mapy. Podziel wartość modułu przez ilość map, które na nim zmagazynujesz i porównaj, jaki uzyskasz przelicznik na jedną mapę.

Weź pod uwagę, iż przy zakupie dwóch lub trzech modułów zmagazynujesz w ?czytelnym układzie? ponad setkę map. System pozwala na dowolną rozbudowę konstrukcji w pionie i w poziomie, rozwieszanie kolejnych modułów na różnych ścianach czy oczywiście w różnych pomieszczeniach.

 

Na wieszaku możesz mapy przechowywać i prezentować!

Tym więcej map przechowasz im będą one lepiej zwinięte na wałkach lub rurkach. 

Uwaga wszystkie prezentowane na fotografiach mapy, plansze i inne przedmioty nie stanowią standardowego wyposażenia wieszaka – zostały sfotografowane wyłącznie, aby ukazać jego funkcjonalność.

 

Wsporniki map rozmieściliśmy symetrycznie w tych samych odległościach, ale ostatecznie to Ty decydujesz jak je zawiesić – tworząc miejsca do wieszania o różnych szerokościach. Rozstaw wsporników w poziomie limituje jedynie długość najkrótszej przechowywanej mapy, planszy.

 

W skład zestawu – wchodzą – czyli co kupujesz w cenie 1 modułu?

 

Kratownica naścienna 1 szt.

Bazową konstrukcję podstawowego modułu stanowi kratownica naścienna o wymiarach 70 cm – szerokość i 120 cm – wysokość. Wykonana z drutu o przekroju 4 mm , oko kraty 5 cm x 5 cm, waga ok. 3,6 kg

Wsporniki planszowe podwójne 16 szt.

Wsporniki planszowe podwójne, wykonana z drutu fi 4 mm  – 16 szt., waga 1,2 kg

Wysięgnik pojedynczy 1 szt.

Wysięgnik pojedynczy – wieszak do prezentacji map – długość ok. 30 cm

Kołki rozporowe z hakami w kształcie litery L – 7 szt. – MONTAŻ

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl