Informacja o firmie

Tablice i meble szkolne – sprzedaż

Zajmujemy się wyposażaniem szkół i innych jednostek oświatowych w meble szkolne i pomoce dydaktyczne. W naszej ofercie znajdą Państwo meble szkolne i przedszkolne oraz meble biblioteczne. Zapewniamy również meble i akcesoria stanowiące wyposażenie sal gimnastycznych i pomieszczeń socjalnych.

Bardzo ważną częścią naszego asortymentu są tablice szkolne. Proponujemy zakup tablic kredowych, suchościeralnych i kredowo-suchościeralnych o powierzchni magnetycznej lub niemagnetycznej. Oferowane przez nas tablice różnią się kolorem powierzchni przeznaczonej do pisania (dysponujemy tradycyjnymi tablicami zielonymi lub białymi), a także materiałami, z których są wykonane (posiadamy tablice ceramiczne, korkowe lub tekstylne). Uzupełnieniem naszego asortymentu są nowoczesne tablice obrotowo-jezdne i tablice interaktywne.

Nasza firma działa na rynku od 1990 roku. Wykorzystanie materiałów najwyższej jakości i starannie zaplanowany proces produkcji sprawią, że możemy Państwu zaoferować zakup mebli i tablic posiadających certyfikaty, które pozwalają na ich użytkowanie w placówkach oświatowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl