Tablica edukacyjna NUTKI - 200 x 100 cm

Wysyłka w: 5 dni roboczych
Cena: 949,00 zł 949.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: AMX - MTM200100.MU01.01.51

Opis

Tablica suchościeralna ( biała ) NUTKI w ramie drewnianej 200 x 100 cm

 

Tablica edukacyjna PRZYGODA Z MUZYKĄ I GAMĄ SOLMIZACYJNĄ.

Edukacja połączona z zabawą School Boards but Fun!
Na powierzchni tablicy wykonany jest kolorowy nadruk gamy solmizacyjnej oraz zespół ptaszków śpiewających tą gamę.

Gama ma za zadanie ułatwić dziecku rozpoznanie pojedynczych dźwięków ułożonych według reguł danej skali muzycznej.

Zabawa polega na tym, aby dziecko wyobraziło sobie, że odtwarza gamę razem z wybranym z tablicy ptaszkiem głośno śpiewając kolejne dźwięki gamy.

Nauka gamy, rozpoznawanie tonów i dźwięków oraz zabawa przez śpiew przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym nauczania początkowego wraz z rodzicami i nauczycielami.

Tablica polecana jest jako wyposażenie wszystkich jednostek edukacyjnych nauczania podstawowego i przedszkolnego oraz jako element wyposażenia pokoju dziecka w każdym domu.

Tablica edukacyjna stanowi znakomite wsparcie dla rodziców i nauczycieli jako pomoc dydaktyczna w rozpoznawaniu dźwięków i podczas nauki śpiewu.

Przygoda z muzyką Music adventure!, to odkrywanie siebie i swoich możliwości oraz ich rozwijanie poprzez twórcze poznanie otaczającego świata.

Nawiązywanie relacji z innymi ludźmi podczas zajęć zespołowych połączonych ze świetną zabawą to przygoda, która otwiera umysł młodego człowieka na świat i wiedzę.

Odkrywanie osobistych granic i możliwości, swoich pasji, nowych zainteresowań, które często stają się potężną siłą inspirującą do rozwoju.

Przygoda, to mierzenie się ze swoimi słabościami, ciągłe wstawanie i podążanie dalej i dalej.

Tablica posiada właściwości suchościeralne, które pozwalają na pisanie po powierzchni tablicy markerami suchościeralnymi lub kredowymi.

Natomiast właściwości magnetyczne dają możliwość umieszczania na tablicy rysunków, plakatów i ogłoszeń za pomocą magnesów.

Powierzchnia tablicy wykonana jest z wysokiej jakości stali lakierowanej w kolorze białym. Z tyłu tablicy zastosowano pilśnię, która pełni rolę usztywnienia. Rama wykonana jest z naturalnego drewna sosnowego. Zestaw zawiera haczyki do montażu tablicy na ścianie, marker suchościeralny i instrukcję montażu. Montaż tablicy w układzie poziomym. Produkt przeznaczony jest do użytku wewnętrznego.
Tablicę cechuje niezwykła trwałość i sztywność dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, które zapewniają bezpieczeństwo podczas ich montażu i użytkowania. Dzięki wysokiej jakości powierzchni, prezentowane na tablicy treści są dobrze widoczne i czytelne. Szczególną zaletą jest bardzo dobra ścieralność markera bez pozostawiania smug i plam na powierzchni tablicy. Czyszczenie tablicy - za pomocą miękkiej gąbki lub ściereczki. Do pisania po tablicy należy używać wyłącznie markerów przeznaczonych do tablic. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl