Suchościeralna farba do markerów CREATIVE WALL

Wysyłka w: 5 dni roboczych
Cena: 199,00 zł 199.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 5
Kod produktu: cwall+imp_

Opis

CREATIVE  WALL  biała lub bezbarwna (przeźroczysta) farba + impregnat

 

• KREATYWNA TABLICA DO PRACY

• DO PISANIA SPECJALNYMI MARKERAMI DO TABLIC SUCHOŚCIERALNYCH

• TWORZY ŁATWĄ DO CZYSZCZENIA SUCHOŚCIERALNĄ TABLICĘ Z POŁYSKIEM

• DOSTĘPNA W WERSJI BIAŁEJ I TRANSPARENTNEJ

• WERSJA TRANSPARENTNA ZAPEWNIA TABLICĘ ZBLIŻONĄ DO KOLORU PODŁOŻA

• WYSOCE HYDROFOBOWA

• PLAMOODPORNA*

• HQ WIPE TECHNOLOGY

• ODPORNA NA ZARYSOWANIA

• ZAPEWNIA ODDYCHANIE ŚCIAN

• NIE CHLAPIE PODCZAS MALOWANIA

• ŁATWA APLIKACJA

• NOWOCZESNY DESIGN

 

OPIS PRODUKTU:

 

CREATIVE WALL to dwuskładnikowa farba wodorozcieńczalna.

Tworzy łatwą do czyszczenia suchościeralną tablicę z połyskiem, przeznaczoną do pisania i rysowania specjalnymi, zmazywalnymi markerami do tablic suchościeralnych.

Pomalowana powierzchnia jest gładka z lekkim efektem „skórki pomarańczowej”.

Wyprodukowana z wykorzystaniem innowacyjnej technologii HQ WIPE opartej na najwyższej jakości specjalistycznych komponentach, nadających farbie właściwości suchościeralne i hydrofobowe.

Unikatowa formuła zapewnia powłokom CREATIVE WALL doskonałą odporność na ścieranie i zmywanie oraz hydrofobowość, dzięki czemu powierzchnie stają się funkcjonalne i plamoodporne. W razie potrzeby powłokę można zmywać wodą z detergentem.

CREATIVE WALL to farba tworząca tablicę, po której można wielokrotnie pisać i rysować markerami, zachowując kreatywne pomysły, projekty, plany, szkice, rysunki.

Do stosowania w biurach, salach konferencyjnych, urzędach, pomieszczeniach użyteczności publicznej, restauracjach, szkołach, przedszkolach, pokojach zabaw, jak w domach w szczególności w pokojach dziecięcych, korytarzach, kuchniach.

 

Farba przeznaczona do dekoracyjno-funkcyjnego malowania ścian wewnątrz pomieszczeń.

Zalecana do malowania nawierzchni z tynków wapiennych, cementowo-wapiennych, mineralnych, cementu, betonu, gipsu, drewna, materiałów drewnopochodnych, cegły, kamienia, tapet z włókna szklanego i płyt gipsowo-kartonowych, szkła a nawet plastiku, metalu wcześniej zagruntowanego.

Uwaga: Na pomalowanych powierzchniach stosować wyłącznie markery przeznaczone do tablic suchościeralnych. Malowane powierzchnie muszą być wolne od mechanicznych uszkodzeń.

Przy przemalowywaniu ściany pomalowanej CREATIVE WALL innym rodzajem farby, należy jej powłokę przetrzeć papierem ściernym.

 

KOLOR:  biała lub transparentna (przeźroczysta, bezbarwna)

WYDAJNOŚĆ: do 10 m2/1L przy jednokrotnym malowaniu ( zalecane jest malowanie dwukrotne )

w zależności od rodzaju podłoża i metody aplikacji.

CZAS WYSYCHANIA : 2 godziny biała, 5 godzin transparentna

CZAS UTWARDZANIA POWIERZCHNI: minimum 7 dni

 

 

SPOSÓB STOSOWANIA:

Przed użyciem składnik A (800ml) dokładnie wymieszać ze składnikiem B (180ml). Po zmieszaniu składników odczekać minimum 10 min. Po tym czasie można przystąpić do malowania. Czas pracy z farbą po połączeniu składników A i B wynosi ok. 2h. Podłoże przeznaczone do malowania powinno być mocne, spójne, czyste, odtłuszczone, odpylone i suche, w razie potrzeby odgrzybione oraz idealnie gładkie. W razie potrzeby przetrzeć papierem ściernym. Przed przystąpieniem do malowania ewentualne rysy i ubytki powierzchni zaszpachlować (LIFE 210) i zeszlifować. Stare, źle przylegające do podłoża powłoki farb emulsyjnych usunąć, pozostałości mocno związane z podłożem oczyścić. Powierzchnię przetrzeć na mokro w celu usunięcia kurzu i zanieczyszczeń. W razie potrzeby użyć wody z detergentem, po czym podłoże spłukać i osuszyć. Podłoża, w celu zmniejszenia zużycia farby oraz uzyskania pożądanych właściwości powłoki, zaimpregnować impregnatem CREATIVE WALL. Nakładać min. 2 warstwy używając pędzla, wałka z gąbki lub z krótkim włosiem lub natrysku. Kolejne warstwy nakładać w odstępie min. 2h. Jeśli po pierwszej warstwie powierzchnia jest nierówna, chropowata zaleca się przed nałożeniem drugiej warstwy przetrzeć papierem ściernym. W razie potrzeby można nałożyć trzecią warstwę. Prace malarskie wykonywać w temperaturze otoczenia i podłoża od +10 do +30°C. Po zakończeniu prac narzędzia umyć w wodzie, a malowane pomieszczenia wietrzyć do zaniku zapachu. UWAGI: Nie dodawać wapna ani mieszać z farbami innych rodzajów. Nie rozcieńczać wodą. Powłoka osiąga ostateczną wytrzymałość po upływie 7 dni, dlatego nie zaleca się wcześniej jej używania i przecierania. Tynki centowo-wapienne można malować po 3-4 tygodniach sezonowania, tynki gipsowe po 2 tygodniach, płyty gipsowo-kartonowe bezpośrednio po wyschnięciu i przeszlifowaniu. Dobrze przygotowane podłoże powinno być matowe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl