Nakładka magnetyczna KALENDARZ ZEGAR + karty pracy

Wysyłka w: 5 dni roboczych
Cena: 379,00 zł 379.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Kod produktu: LEW-PHU332

Opis

Nakładka magnetyczna KALENDARZ ZEGAR

plansza w wygodnej formie prezentacyjnej wykonana jako nakładka suchościeralna.

Powiększa ofertę pomocy dydaktycznych z grupy tzw. aktywnych metod nauczania.

Uczeń pod nadzorem nauczyciela lub grupy uczniów w procesie nauczania lub sprawdzania wiadomości, samodzielnie opisuje – wypełnia planszę.

W oparciu o ideogram naszej nakładki, nauczyciel może kreować wiele zadań:

z zakresu nauki odmierzania czasu, tak w formie tradycyjnej oraz nowoczesnej elektronicznej, kalendarza, stanu pogody, temperatury.

Co jest wstępem do wieńczącego ten cykl nauki – samodzielnego zaplanowania zajęć tygodniowych.

Bogactwu możliwości aktywnego kreowania: różnych modeli czasu i kalendarza oraz określania bieżącej daty. Pór roku, stanów pogody, temperatury, a także planowania zajęć własnych towarzyszą. Zestawienia dni, miesięcy, pór roku, z których niewprawny uczeń może korzystać. Podczas samodzielnego wypełniania zadań postawionych przez nauczyciela.

Nowość tego opracowania tematu to nie tylko kwestia ujęcia technicznego, ale także po raz pierwszy na rynku pomocy dydaktycznych nakładka została wyposażona dodatkowo w KREATYWNE  KARTY PRACY.

 

Nakładka magnetyczna

Nauczyciel w komplecie z nakładką otrzymuje cztery propozycje matryc kserograficznych formatu A4 z konspektowym zarysem zadań, które po skserowaniu może odpowiednio zmodyfikować pod potrzeby własnego planu dydaktycznego, a następnie powielać pod potrzeby indywidualnych zajęć wyrównawczych, ćwiczeń czy w konsekwencji wykonywania sprawdzianów.

Nakładki zmywalne to nowoczesne rozwiązanie, które powiększy spektrum możliwości Twojej klasycznej tablicy szkolnej, a tym samym uzyskasz jakby dodatkową jej elastyczną powierzchnię do tego wymienną, która możesz zabrać ze sobą np. na zieloną szkołę. Nakładka przywiera do wszelkiego rodzaju tablic szkolnych i flipchartów wykonanych na bazie blach. Piszemy po niej markerami wodnozmywalnymi (lepsze w zmywaniu) lub suchościeralnymi.

Dane techniczne:

Rozmiar gabarytowy nakładki to ok. 80 cm x 96 cm, a więc formatowo wpisuje się ona idealnie w skrzydło tradycyjnego szkolnego tryptyku. Na odwrocie zaopatrzona jest w cztery taśmy magnetyczne; dwie poziome o szerokości 7 cm oraz dwie pionowe o szerokości 5 cm. Waga nakładki to ok. 0,8 kg.

Wykonanie – jakość:

U nas nie piszesz po nadruku, lecz po folii, która go zabezpiecza. Do każdej sprzedawanej nakładki dołączana jest szczegółowa instrukcja eksploatacji. Nasze nakładki posiadają na odwrocie pełną prostokątną ramę z taśm magnetycznych, dzięki temu przywierają do tablic idealnie na całym obwodzie i nie zsuwają się nawet z tablic ceramicznych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl