W naszej ofercie dostępne są również tablice interaktywne. To zaawansowane technologicznie urządzenia podłączone do komputera i projektorami multimedialnego, a rozmiarem i wyglądem przypominające dużą białą tablicę szkolną. Interaktywne tablice reagują na dotyk – w zależności od zastosowanej technologii w celu napisania czegoś na tablicy, stosujemy specjalistyczne pióro, każdy inny przedmiot lub po prostu dłoń. Na tego typu tablicy można wykonywać wiele skomplikowanych operacji, gdyż wyposażona jest ona w specjalistyczne oprogramowanie. Dzięki niemu możliwe jest przedstawienie prezentacji lub obsługiwanie dowolnego programu uruchomionego w komputerze.

W interaktywnej tablicy zamontowany jest moduł elektroniczny, który przekazuje do komputera informacje o położeniu specjalnego pisaka. Dzięki temu możliwe jest odtworzenie na tablicy tego, co dzieje się na monitorze komputera. Każdy ruch kursora dzięki wyborowi odpowiedniego programu pracy tablicy i podłączeniu do projektora multimedialnego, jest wizualizowany na tablicy interaktywnej.

Tablica interaktywna to duże ułatwienie w pracy nauczyciela, który może zapisać na komputerze planowany przebieg lekcji, a swoje notatki wykorzystać w trakcie zajęć. Może też przygotować materiały, które zaprezentuje uczniom i które będą formą uatrakcyjnienia lekcji. Tablica interaktywna pozwala też zadbać o szatę graficzną prezentacji, gdyż dołączone do niej oprogramowanie zawiera zestaw specjalnie opracowanych elementów graficznych i szablonów.

- Tablice i zestawy INTERAKTYWNE

Tablica interaktywna ESPRIT_MTpro Tablica interaktywna ESPRIT_MTpro
Cena:

2 599,00 zł

szt.
zobacz więcej
Stojak do tablic interaktywnych ESPRIT Stojak do tablic interaktywnych ESPRIT
Cena:

1 499,00 zł

Cena regularna: 1 660,50 zł

Najniższa cena: 1 499,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Stojak do tablic interaktywnych ESPRIT. Stojak do tablic interaktywnych ESPRIT.
Cena:

1 699,00 zł

Cena regularna: 1 850,00 zł

Najniższa cena: 1 699,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Parki narodowe w Polsce Parki narodowe w Polsce
Cena:

125,00 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl