Tablica edukacyjna J.ANGIELSKI - 200 x 100 cm

Wysyłka w: 5 dni roboczych
Cena: 949,00 zł 949.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: AMX - MTM200100.AN01.01.51

Opis

Tablica suchościeralna ( biała ) ENGLISH w ramie drewnianej 200 x 100 cm


Tablica edukacyjna PRZYGODA Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM.

Edukacja połączona z zabawą School Boards but Fun!

Na powierzchni tablicy wykonany jest kolorowy nadruk słów w języku angielskim z ilustracjami przedmiotów, które mają za zadanie ułatwić dziecku rozpoznanie, skojarzenie i zapamiętanie słów języka obcego.

Zabawa polega na tym, aby dziecko, które prawidłowo rozpozna i odczyta słowo w języku angielskim zapisało je obok na białej powierzchni tablicy oraz narysowało inny przedmiot, niż na załączonej ilustracji, który rozpoczyna się na tą literkę.

Nauka języka angielskiego i zabawa przeznaczona jest dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym nauczania początkowego wraz z rodzicami i nauczycielami.

Tablica polecana jest jako wyposażenie wszystkich jednostek edukacyjnych nauczania podstawowego i przedszkolnego oraz jako element wyposażenia pokoju dziecka w każdym domu.

 

Tablica edukacyjna MemoBe stanowi znakomite wsparcie dla rodziców i nauczycieli jako pomoc dydaktyczna w nauczaniu języka angielskiego poprzez skojarzenia i rozwijanie kreatywności dziecka.

Przygoda z językiem angielskim English adventure!, to odkrywanie siebie i swoich możliwości oraz ich rozwijanie poprzez twórcze poznanie otaczającego świata.

Nawiązywanie relacji z innymi ludźmi podczas zajęć zespołowych połączonych ze świetną zabawą to przygoda, która otwiera umysł młodego człowieka na świat i wiedzę.

Odkrywanie osobistych granic i możliwości, swoich pasji, nowych zainteresowań, które często stają się potężną siłą inspirującą do rozwoju.

Przygoda, to mierzenie się ze swoimi słabościami, ciągłe wstawanie i podążanie dalej i dalej.

Tablica posiada właściwości suchościeralne, które pozwalają na pisanie po powierzchni tablicy markerami suchościeralnymi lub kredowymi. Natomiast właściwości magnetyczne dają możliwość umieszczania na tablicy rysunków, plakatów i ogłoszeń za pomocą magnesów. Powierzchnia tablicy wykonana jest z wysokiej jakości stali lakierowanej w kolorze białym. Z tyłu tablicy zastosowano pilśnię, która pełni rolę usztywnienia. Rama wykonana jest z naturalnego drewna sosnowego. Zestaw zawiera haczyki do montażu tablicy na ścianie, marker suchościeralny i instrukcję montażu. Montaż tablicy w układzie poziomym. Produkt przeznaczony jest do użytku wewnętrznego.

Czyszczenie tablicy - za pomocą miękkiej gąbki lub ściereczki. Do pisania po tablicy należy używać wyłącznie markerów przeznaczonych do tablic. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl